Про проведення онлайн-конференції
Управління Державної служби якості освіти у Донецькій області запрошує Вас до
участі в онлайн-конференції для батьків на тему: «Батьки та діти в інтернеті -
путівник безпечних мандрів», що відбудеться 14.12.2020 року о 19:00 у прямому
ефірі на YouTube-каналі #Stop_sexтинг, посилання на канал - https://www.youtube.com/c/StopSextingUkraine . Інформаційна сторінка про захід у
Facebook: https://www.facebook.com/events/414605213067621.
❗️Підготуватися до ЗНО можна онлайн та безкоштовно❗️
На платформі iLearn найкращі педагоги країни регулярно проводять вебінари з математики, української мови та літератури, історії України та англійської мови.
Щоб долучитися до онлайн-занять, потрібно зареєструватися на платформі iLearn: https://ilearn.org.ua/
Розклад занять:
✏️ Математика — щопонеділка о 17:00
✏️ Українська мова і література — щовівторка о 16:00
✏️ Історія України — щосереди о 17:00
✏️ Англійська мова — щочетверга о 16:00
ЗНО-2021 - учню
Шановні учасники ЗНО!
Розпочинаємо знайомство з сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти та його соціальними мережами!
Нам дуже хочеться, щоб інформація з сайту
допомогла Вам у підготовці до ЗНО.
А по завершенню знайомства ми запропонуємо декілька пошукових завдань.
Адреса нашого сайту - https://test.dn.ua/
ЗНО-2021 - вчителю
Шановні Вчителі!
Просимо сприяти знайомству учасників ЗНО з сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти та його соціальними мережами!
Нам дуже хочеться, щоб інформація з сайту
допомогла їм у підготовці до ЗНО.
А по завершенню знайомства ми пропонуємо декілька пошукових завдань, над якими учні можуть попрацювати вдома. Звертаємо увагу, що цей додаток містить відповіді на завдання. Учням для домашнього завдання надайте додаток 2.
Дякуємо за співпрацю!
Адреса нашого сайту - https://test.dn.ua/
Сертифікація педагогічних працівників очима учасників
В Україні стартувала сертифікація педагогічних працівників. Сертифікація вчителів відбувається в три етапи протягом року: незалежне тестування, самооцінювання власних компетенцій та спостереження освітніх експертів за роботою вчителя. До третього етапу сертифікації допущено 1040 вчителів початкових класів. Експерти вивчають практичний досвід учасників через анкетування адміністрації закладу освіти та керівника методичного об’єднання, співбесіду з учасниками сертифікації, а також моделювання педагогічних ситуацій.
Співробітники управління Державної служби якості освіти в Донецькій області, поспілкувавшись із учасниками сертифікації, для яких вивчення практичного досвіду залишилось позаду, спробували дати відповідь на основні питання, що хвилюють як учасників сертифікації, так і тих, хто пильнує за розвитком подій «пілоту» як альтернативи атестації педагогічних працівників.
https://krmk.org.ua/novosti/sertifikatsiya-pedagogichnih-pratsivnikiv-ochima-uchasnikiv
ЗНО. НОВАЦІЇ, ГРАФІК, ПРЕДМЕТИ
Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів:
•
українська мова |
• фізика |
Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.
Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ
Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:
- українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
- математика;
- історія України (субтест “Період XX – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
- один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:
- для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
- для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.
Відповідно до проєкту Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, 2021 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2018-2021 років.